Cesty za gastronomií

Cesty za gastronomiíPředstavte si, že jste se právě převtělili do role inspektorů průvodce Michelin. Jako gurmáni budete objevovat souhvězdí restaurací, které si díky důrazu na každý detail získaly přízeň náročných hodnotitelů. Zvolte si zemi, město či konkrétní pokrm a vydejte se na cestu plnou lahodných chutí. Cestujte po hvězdách Michelin.

Návštěva tříhvězdičkové michelinské restaurace může být překvapivým zpestřením výjimečného večera. Sladkou tečkou za romantickým výletem v pařížské restauraci, která očaruje vašeho partnera. Ale také si můžete naplánovat expedici s rodinou či přáteli, během níž objevíte špičkové restaurace v okolí španělské perly gastronomie – San Sebastianu.

Stovka oceněných restaurací na celém světě čeká na to, až okusíte poklady jejich kuchyní. Váháte, do které michelinské restaurace se vydat? Nechcete čekat v pořadníku rezervací? Spojte se s travel consultantem Exclusive Tours. Podle vašich preferencí doporučí ideální restauraci a zařídí, aby se vaše cesta ve znamení vysoké gastronomie stala příležitostí, na kterou budete rádi vzpomínat.

Neváhejte a začněte si užívat plodů kulinářského ráje, nechte si zařídit rezervaci či celou cestu od profesionálů v oblasti luxusního cestování.